RTV Horizon

RTV Horizon - Nieuws van bij ons

advertentie
Geschreven door Maarten Schutjes
6-09-2025 11:31


Voorbereidende werkzaamheden Ginderover-Somerenseweg starten 8 september
Foto: Voorbereidende werkzaamheden Ginderover-Somerenseweg starten 8 september
HEEZE-LEENDE - Vanaf maandag 8 september 2025 beginnen de voorbereidende werkzaamheden voor de herinrichting van de Ginderover-Somerenseweg. Het gaat om het in kaart brengen van kabels en leidingen, archeologisch onderzoek en de bijbehorende verkeersmaatregelen.

De werkzaamheden duren maximaal vier werkdagen en vinden plaats tussen 08:00 en 17:00 uur. Tijdens deze periode is één rijbaan afgesloten. De weg blijft gedeeltelijk toegankelijk, maar weggebruikers kunnen hinder ondervinden. Woningen blijven zo veel mogelijk bereikbaar; verkeersregelaars en borden geven ter plaatse aanwijzingen.

Het onderzoek is nodig om kabels, leidingen en eventuele archeologische resten vooraf in beeld te brengen en zo problemen bij de uitvoering van de herinrichting te voorkomen.

Wegwerkzaamheden 

Download de nieuwe RTV Horizon app voor:  Android | IOS
Lees actueel nieuws uit jouw gemeente, luister naar Radio Horizon of kijk 1KempenTV.

HeezeLeende  Nieuws 

 
  • Radio Horizon
  • Horizon TV
advertentie