23-07-2025 17:46
Gezelligheid en spanning bij het Kermisschieten in Maarheeze

Om 14.00 uur klonk het startschot voor een middag vol gezelligheid, onder een stralende zon met af en toe een verfrissend buitje. De opkomst was prachtig, de sfeer uitstekend – en ook het bier vloeide goed, dit alles tot tevredenheid van het Gilde.
Na een paar leuke prijsjes voor de 'kleinere prestaties', begon rond 16.15 uur het serieuze werk: het echte kermisschieten. Zowel dames als heren waren goed vertegenwoordigd, wat zorgde voor een mooie, sportieve strijd.
Rond 18.00 uur viel de beslissing: Gert Jan Raassens schoot de vogel naar beneden en kroonde zich tot trotse Kermiskoning 2025. Een geslaagde dag vol traditie, plezier en een vleugje competitie – precies zoals kermisschieten hoort te zijn.











