Geschreven door Redactie Weert de Gekste
25-11-2025 8:46
Auto tegen vangrail op A2 bij Maarheeze
Foto: Weert de Gekste
MAARHEEZE – Op de A2 bij Maarheeze heeft maandagavond een eenzijdig verkeersongeval plaatsgevonden. Vermoedelijk verloor de bestuurder door aquaplaning de macht over het stuur.
Het ongeluk gebeurde rond 22.00 uur 's avonds. De auto kwam tegen de vangrail tot stilstand, aldus Weert de Gekste. Niemand raakte gewond. Eén rijstrook werd afgesloten, maar de verkeershinder bleef beperkt. Een berger heeft het voertuig weggesleept. De vangrail raakte beschadigd en wordt zo snel mogelijk gerepareerd.
RTV Horizon en partners gebruiken Functionele en Analytische cookies voor websiteoptimalisatie en statistieken.
Klik hieronder om akkoord te gaan of meer informatie te vinden met betrekking tot het gebruik van deze cookies op onze website.